Indikačná technika Blackline G7c

Profesionálny prenosný detektor plynov G7c  g7c

Preč sú dni tradičných detektorov, ktoré pri úniku plynu fungovali len ako hlásiče nadlimitných koncentrácií plynov a na nebezpečenstvo upozornili iba osoby nosiace detektor, prípadne ľudí v najbližšom okolí a v dosahu zvukového alarmu.

Predstavujeme vám G7c – prvý detektor s priamym pripojením k mobilnej 3G sieti na svete.g7c

Detektor je totiž vybavený SIM kartou a využíva služby miestneho (slovenského) operátora. Podľa úrovne vami vybraného Servisného plánu,  je tu aj možnosť, že sa v prípade núdzovej udalosti váš G7c s monitorujúcim personálom a tým umožní najrýchlejší a najefektívnejšiu reakciu na vzniknutú situáciu. Spoločnosť Blackline Safety vyvinula nový detektor tak, aby splňoval všetky požiadavky pracovno – bezpečnostných predpisov, umožnil pokrytie všetkých rizík pri vykonávaní činností v potencionálne nebezpečnom prostredí a chránil bezpečnosť vašich pracovníkov i vašu spoločnosť samotnú pred možnými súdnymi spormi. Technológia Blackline Safety automaticky sleduje bezpečnosť vašich pracovníkov, privolá pomoc aj vo chvíli, keď toho pracovník nie je schopný a dokumentuje všetku činnosť detektora.

g7cG7c má k dispozícií vstavaný GPS modul a vďaka trojosému akcelerometru a gyroskopu je schopný detekovať možný pád alebo nehybnosť po dlhší časový úsek (tzv. mŕtvy muž).

Vykonávame :

  • prezentácia Blackline G7c
  • záručný a pozáručný servis
  • kalibrácie

Naša spoločnosť je autorizovaným predajcom Blackline Safety G7c.

G7cG7c-with-H2S-single-gas-cartridgeG7c-with-quad-gas-cartridge-being-installedBlackline Safety